pompy ciepła

oferta

Oferujemy montaż powietrznych oraz gruntowych pomp ciepła renomowanej marki NIBE. Urządzenia te pozwalają zarówno na ogrzewanie jak i chłodzenie domów. Pompy ciepła działają zarówno w systemach nisko jak i wysokotemperaturowych, nadając się także do modernizacji kotłowni w starym budownictwie opartym o zwykłe grzejniki.

zalety

Wykonujemy instalacje pracujące na gruntowych systemach glikolowych oraz systemach wykorzystujących ciepło zawarte w powietrzu. Zaletami pomp ciepła, oprócz energooszczędności, jest również nieszkodliwe działanie na środowisko oraz niski poziom emitowanego hałasu. Oferowane urządzenia gwarantują wysoką wydajność, a co za tym idzie – łatwość uzyskania warunków komfortu cieplnego.

indywidualne podejście

Dobranie odpowiedniego urządzenia grzewczego z pośród wielu modeli nie jest łatwe , dlatego zawsze doradzamy naszym klientom najlepsze rozwiązania dla indywidualnych potrzeb. Aby zapewnić naszym klientom kompleksową usługę, zapewniamy nie tylko doradztwo, sprzedaż i profesjonalny montaż urządzeń grzewczych ale również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.